تکذیب مصاحبه با جوان آنلاین

اخیرا مصاحبه ای کوتاه و تلفنی داشتم با خبرنگار محترم پایگاه اینترنتی "دیپلماسی ایرانی" درباره پرهیز بریتانیا در اتخاذ سیاسهای جنگ طلبانه علیه ایران. این مصاحبه ضمن این که در رسانه های مختلف خبری و تحلیلی، انعکاس مطلوبی داشت، در یکی دیگر از سایتهای تحلیلی روابط خارجی به زبان انگلیسی نیز ترجمه و نشر شد. البته در هیچ یک از نسخه های فارس و انگلیسی مصاحبه، تیتر انتخاب شده مطابق انتخاب و سلیقه من نبود.
امروز متاسفانه متوجه شدم که سایت جوان آنلاین و روزنامه جوان بخش عمده مصاحبه من را با یک لید خبری دیگر آورده و به دروغ و در کمال نادرستی ادعا کرده که من بااین روزنامه مصاحبه کرده ام.
بدین وسیله اعلام می دارم که من (مجید تفرشی تاریخ نگار و پژوهشگر ایرانی مقیم لندن) به دلایل اخلاقی، شخصی و اصولی، هرگز با روزنامه جوان و سایت جوان آنلاین مصاحبه و همکاری نکرده و به امید حق در آینده نیز چنین نخواهم کرد.
لینک طلب اصلی دیپلماسی ایرانی و لینک جوان آنلاین از این قرار است:

پی نوشت: به دنبال اعتراض مستقیم نگارنده و انعکاس این اعتراض در وبلاگ، صفحه فیس بوک نگارنده و رسانه ای شدن موضوع، سایت جوان آنلاین بدون هیچ توضیح و عذرخواهی درباره این اقدام ناشایست غیراخلاقی و غیرحرفه ای، مجبور به حذف این مطلب به طور کامل شد.
/ 0 نظر / 30 بازدید